PROFESSIONAL
HEADSHOTS
PRAGUE
Business-portrét
Profesionalita a odborné dovednosti ve všech detailech fotografie
Profilová fotka pro
LinkedIn a jiné sociální sítě.
Profesionál je vždy vidět!
Firemní fotografie
Vaši zákazníci mimo jiné přikládají důraz i na tváře Vaší obchodní organizace a věří více firmám s kvalitními zaměstnanci. Ukažte jim, jak vypadá skutečný tým jejich snů!
Alexander Katsapov
Příprava na focení
Jak se připravit na focení ve stylu Head Shot.Několik dní před focením se zaměřte na zdravou stravu, pijte dostatek tekutin a pokuste se vyhnout stresu. Pokud si vyžádáte služby maskérky, rádi Vám je zajistíme.
Pro focení zvolte nejlépe jednobarevné oblečení a zabalte si s sebou jak světlé, tak tmavé. Doporučujeme se vyhnout černé a bílé barvě. Přijďte pozitivně naladěni na dobře a především přínosně Vámi strávený čas.
A co šperky?
Přesto, že mohou být šperky lákavé, mohou odrazovat pozornost od Vás, proto se během focení nedoporučují. Malé náušnice, ku příkladu, mohou být v pořádku, i přesto však doporučuji se šperkům po dobu focení vyhnout.
Všechny fotografie budu retušovat. Mým cílem je, abyste vypadali přirozeně a jako nejlepší verze sami sebe.
_A8B1533
Dominik Port

Focení bylo extrémně příjemné a zábavné! S výsledkem jsem byl velice spokojený a navíc fotografie byly hotové hned druhý den dopoledne. Pan fotograf byl moc příjemný a profesionální.
Vřele doporučuji!

Ksenia_Razumovich
Ksenia Razumovich

Byla to moje první profesionální focení a byla jsem dost nervózní, protože obecně neumím pozovat. Všechno proběhlo velmi profesionálně, focení bylo v přátelské atmosféře. Díky této zkušenosti už se až tak nebojím fotit 🙂

Alexander-Katsapov
Alexandre Katsapov

Děkuji Pavle!Skvěle,pohodové focení s úžasným fotografem! velký profík.

Kirill_Shalyhin
Kirill Shalyhin

Řict, že Pavel je absolutní profesionál, by pro něj znamenalo jen velmi málo. Pavel je tvůrcem; z fotografie dělá proces: od naaranžováni scény a přirozeného zapojení do fotografování až po zachycení těch nejlepších okamžiků vašich emocí. Mám pocit, že jsem mluvil se svým přítelem.

Kontakty
Vřesová 5a, Praha 8, Troja
Phone: +420 777 119 915
Způsoby platby: Platba na účet, Hotovost, Revolut nebo PayPal
Proč jsme nejlepší
– finální fotografie včetně retuše v krátkém čase – od tří pracovních dnů
– mluvíme česky, anglicky, rusky
– jsme členy mezinárodní profesionální Associace Head Shot Crew